Spunlace


Büyüyen sektörlerde birçok kullanıcı zamandan tasarruf etmek ve pratik çözümler kazanabilmek için hijyenik tek kullanımlık mendiller arıyor. Tam da bu noktada ihtiyaçlarınıza etkili iletişim, kaliteli malzeme ve hızlı teslimat seçenekleri ile sektördeki ihtiyaçlara karşılık verebilmek için Ar-Ge ve teknoloji yatırımlarına özen göstererek çalışma hayatına devam eden EsbayGlobal devreye giriyor.

Üretimi yapılan Spunlace Mendiller farklı kullanım alanlarında tercih edilen (bebek bakımı, kozmetik, antibakteriyel, kişisel kullanım vb.) günlük kullanım avantajı sağlayan pratik bir çözüm olarak sunuluyor. Spunlace mendiller doğal kumaşlar kullanılarak üretildiğinden yumuşak yüzeyi, dayanıklı yapısı ve avantajlı kullanım seçenekleri sayesinde müşteri memnuniyeti önemsenerek hazırlanmaktadır.

Farklı kullanım alanları için rahatlıkla tercih edebileceğiniz özel kumaşlardan üretilen Spunlace mendiller düşük gramajlarda bile kaliteli kullanım imkanı sunmaktadır. Sektörün lideri olmayı hedefleyen EsbayGlobal Tam Zamanında Üretim ve Kalite Kontrol işlemlerine özen göstermekte ve çalışmalarını bu anlamda şekillendirmek konusunda esneklik göstermektedir.