HAKKIMIZDA

 

Medikal Tekstil ürünleri üretimi ve toptan satış yapmak amacıyla kurulan Esbay Global Tekstil günümüzde uluslararası boyutta üretim ve ihracat yapan firmalar arasında yer almaktadır.

 

Medikal tekstil sektöründe başlayan yolculuğumuza ek olarak kurumsal giyim, üniforma-personel kıyafeti, iş kıyafetleri ve tekstil promosyonları  alanında da faaliyet göstermeye başladık.

 

Hizmet verdiğimiz her alanda ayrı ekipler oluşturduk. Ürün çeşitliliğimize uygun profesyonel ekiplerimizle “tekstil dünyasına açılan kapı ” olma hedefimizi gerçekleştirdik.

 

Kuruluşumuzdan itibaren ürün çeşitliliğimiz ve orijinal tasarımlarımızla beğenileriniz doğrultusunda her ihtiyacınızı karşılamayı hedefledik. Kaliteli hizmet anlayışı ve müşterilerimizin memnuniyeti için yüksek teknolojiyi kullanarak çözümler ürettik.

 

Hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmak amacıyla, sürekli eğitim faaliyetleriyle çalışanlarımızın kalifikasyon seviyesini yükselttik. Müşterilerimize yakın ve güvenilir olmayı ilke edindik.

 

Sosyal uygunluk ve çevre politikalarımızı, akredite kuruluşlar aracılığıyla sertifikalandırdık. Değişen tekstil sektörüne uygun olarak belge ve denetim süreçlerimizin devamlılığını korumayı amaçladık.

 

VİZYONUMUZ 

Kurulduğumuz ilk günden itibaren gelişmeyi, büyümeyi ve paylaşmayı temel ilke olarak benimsemek,

Sektörde yeni fikirleri hayata geçirme konusunda her zaman öncü,

Sunduğu hizmet ve servislerle örnek olmak,

Sektörde lider firma konumuna yerleşmek.

 

MİSYONUMUZ

Sunduğumuz hizmet ve ürünler sayesinde, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin, kendini farklı hissetmesini, heyecan duymasını, kendine güvenmesini ve hayatın her anını keyifle yaşamasını sağlamak,

Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetimle, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahip olmak, Huzurlu bir çalışma ortamı oluşturarak, takım ruhunu desteklemek, çalışanlar arası sinerjiyi oluşturmak ve arttırmak,

 

Müşterilerimiz için değer oluşturmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak ise görevimizdir.Ürün ve hizmetlerimizi en doğru şekilde sunmak,

 

Müşteri odaklı çalışarak, pazarın talep ve beklentilerini tespit etmek, yeni yol haritaları ve pazarlama stratejileri geliştirecek hareket yeteneğine sahip ve dinamik olmak,Saygın, istikrarlı, güçlü, dürüst ve güvenilir bir kurum olmak, Sonuca odaklanarak, ürün ve hizmette kaliteden asla ödün vermemek.