Meltblown

Farklı teknolojilerin kullanılması ile üretilen Meltblown kumaşlar işlem görmesi ve farklı özelliklerin ilave edilmesi ile özellikle tıbbı sektörlerde tercih edilmekte, maske üretiminden medikalde filtreleme ve benzeri ekstra koruyucu özellikleri sayesinde avantajlı kullanım imkanı sunmaktadır. Sentetik üretim tekniği ve koruyucu ekstra özellikleri sayesinde çoğunlukla maske ve eldiven üretiminde tercih edilmektedir.

 

Üretim teknikleri sayesinde birçok farklı doğal kumaştan daha fazla koruyucu özelliğe sahiptir. EsbayGlobal  tarafından özenle üretilen Meltblown kumaşların üretiminde kullanılan teknolojik sistem ve sürekli geliştirilen alt yapısı sayesinde 1. Kalite maske üretimi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Meltblown kumaşlar sentetik yapıya sahip, kullanım ihtiyacına göre dayanıklı ya da daha az dayanıklı üretim imkanı sunabilen, genel olarak filtreme özelliği ile bilinen kumaşlardır. Çeşitli renklerde üretilebilen, bir çok farklı alanda kullanım imkanı sunan Meltblown kumaş üretiminde sektör öncülerinden EsbayGlobal olarak … yıldır kalite ve hizmet anlayışımızı geliştirerek üretime özenle devam etmekteyiz.